—————— Nederlands —————————-

Steun Stichting Avrasya met studiebeurzen voor studenten!

Met uw bijdrage geeft u talenten een kans en draagt u bij aan de ontwikkeling van arme studenten in Turkije, Bosnië, Iran en Azerbaycan. Iedere afgestudeerde kan weer een positieve invloed hebben op de levens van duizenden anderen.

Neem het verhaal van Özlem uit Izmir, met behulp van stichting Avrasya studeerde zij aan de Dokuz Eylül conservatorium in Izmir. Tijdens haar studie nam zij bovendien deel aan meerdere cursussen. Inmiddels is Özlem afgestudeerd, heeft een CD uitgebracht en geeft zelfs les aan het conservatorium. Zonder steun van stichting Avrasya had dit niet kunnen gebeuren.

Özlem is een mooi voorbeeld waar stichting Avrasya voor staat. Studenten zoals Özlem hebben uw steun hard nodig. We willen graag jaarlijks 5 studenten een studie bieden op de universiteit. Dit kost per jaar, per student 1200 euro. Mogen wij dit jaar weer op uw bijdrage rekenen?

Een maandelijkse donatie betekent voor stichting Avrasya een financiële zekerheid waar we op kunnen bouwen. U kunt ons machtigen maandelijks een vast bedrag van uw rekening af te schrijven of u kunt uw donatie overmaken op rekeningnummer IBAN NL43ABNA0550159827 ten name van Stichting Avrasya, te Den Haag onder vermelding van studiebeurzen.

Alvast hartelijk dank voor uw bijdrage!

Download:

Flyer Avrasya Studiebeurs (Ned)

 

————— Türkçe ———————

Avrasya Vakfının ögrenci burslarını destekleyin!

Yapacagınız katkılarla genç yeteneklere okumaları için sans tanıyacak ve Türkiye, Bosna, Iran ve Azerbaycan’daki ekonomik durumu iyi olmayan ögrencilerin egitimlerine katkıda bulunacaksınız. Unutmayın ki mezun olacak her kisi binlerce insanın hayatını positif olarak etkileyecektir.

Örnegin Izmir’den Özlem. Avrasya Vakfının yardımı ile Izmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuar Bölümünde okudu. Ögrenimi sırasında farklı kurslara da
katıldı, egitimler aldı. Bu arada Özlem mezun oldu, bir CD çıkardı ve simdi kendi mezun oldugu bölümde ders veriyor.

Avrasya Vakfının bursu olmasaydı bütün bunlar gerçeklesemeyecekti. Özlem Avrasya Vakfının bursundan faydalanan güzel bir örnek. Özlem gibi
ögrencilerin sizin desteginize ihtiyaçları var. Her yıl 5 üniversite ögrencisine katkıda bulunmak istiyoruz. Bir ögrenci için yıllık 1200 EURO verilmesini kararlastırdık.

Bu yıl da sizin desteklerinize güvenebilir miyiz?

Aylık düzenli yapacagınız bagıslar bu bursların sürdürülebilmesi için vakfımıza finansal garanti saglayacaktır. Isterseniz bize aylık olarak belirleyeceginiz miktarı
düzenli olarak hesabınızdan çekebilme yetkisi verebilirsiniz ya da Stichting Avrasya Den Haag IBAN NL43ABNA0550159827 nolu hesabına ‘Ögrenci Bursu’ adı altında
para transfer edebilirsiniz.

Destekleriniz için simdiden tesekkürler!

İndir:

Flyer Studiebeurs (Tur)

 

Comments are closed.